Маленькі дбайлики природи

2018-11-01

/Files/photogallery/DSCN6898.jpg

Щодня ми озираємось і бачимо навколо себе дерева, траву, квіти, птахів, комах, тварин. Це все природа. Нам подобається чисте повітря, прозора вода в річках, зелена трава на лугах, могутні дерева в лісах. Це життя. І наш обов'язок — зберегти його. Без природи людина загине. Збереження природи — це збереження людини.

Сьогодні учні 2-4 класів, об'єднавшись в гурток «Природолюб», «ЦДЮТ» при Миронівській ЗШ I-II ступенів КЗ Павлівське НВО, вивчаємо, дбаємо та охороняємо рідну природу, бо навколишнє середовище потребує нашого захисту. Забруднення річок і озер, загибель лісів, знищення цілих видів рослин і тварин — справа рук людини. Проте тільки людина може врятувати природу. І дорослі, і діти повинні об'єднати свої зусилля у справі захисту довкілля.

Кожен школяр може посадити дерево і нагодувати птахів. Ми повинні обережно поводити себе на лісових галявинах та берегах річок, не залишаючи після себе сміття. Якщо так робитиме хоча б кожен школяр, то й це буде вагомий внесок у дорослу справу збереження природи.

Ми на заняттях гуртка виготовляємо аплікації про тварин, про осінні дерева. Проводимо екологічні ігри,екскурсії, переглядаємо презентації та мультфільми та робимо емблеми, різні стінгазети, тобто ми - «Дбайки природи». Приєднуйтесь до нас!

/Files/photogallery/DSCN6926.JPG

/Files/photogallery/DSCN6932.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 389

Коментарi