Історія закладу освіти

Історія Миронівської школи.

Школа збудована місцевими будівельниками організаціями та відчинила свої двері для дітей 21 листопада 1961року. Першим директором новозбудованої школи став Руденко Олексій Петрович. Молодий, енергійний, завзятий, сповнений бажанням працювати. Він був мудрим і порядним керівником, досвідченим учителем, другом та добрим наставником в школі. Розпочав Олексій Петрович шкільні трудові будні разом зі своїм педагогічним колективом: Капленком Дмитром Федоровичем, Яременко Марією Іванівною, Саламашенко Вірою Ігнатівною, Грищенко Пашею Олексіївною, Григорієм Трохимовичем, Грищенко Пилипом Мусієвичем, Булаєнко Мотрею Федорівною, Саламашенко Василем Харитоновичем , Літвіновою Надією Олександрівною, Шарим Олександром Савовичем, Капленко Варварою Єфремівною, Хорольською Марфою Трохимівною. Руденко Олексій Петрович пропрацював школі до 10 листопада 1962 р. Тимчасове виконаня обов’язків директора Миронівської школи покладено на вчителя цієї школи Позаненко Григорія Трохимовича, а з 20 серпня 1963 директором школи був призначений Жеглатий Микола Трохимович. У зв’язку з тривалою хворобою. Жечлатого Миколи Трохимовича 16 серпня 1966 рік знову було призначено в/о директора школи Позаненка Григорія Трохимовича .У 1967 році наказом №269 від 4 лютого директором школи призначено Артеменка Василя Петровича . Завжди спокійний , урівноважений він став добрим порадником і для учнів , і для вчителів .

З 26 серпня 1979 року директором став Зубенко Степан Степанович. Строгий і справедливий,був хорошим господарем, вміло організовував шкільну роботу.Естафету керівництва школою перейняв Цимбал Василь Іванович . Серйозний і вимогливий, зумів створити в колективі атмосферу творчого педагогічного пошуку,майстер свого ремесла, до якого ставилися з повагою та довірою. До його голосу дослухалися, набутки переймали, натхненою творчою працею захоплювалися.

Остані 26 років веде за собою колектив вчителів та учнів. Наш теперішній командир Сачевська Лідія Юхимівна, яка вклала чи не найбільше сил та енергії в процвітання цього освітнього осередку. Під її керівництвом, школа стала островом добра і любові, де кожну дитину зрозуміють і підтримають. В наш непростий час Лідія Юхимівна зуміла врівноважити свій мистецький, науковий та господарський потенціал, не тільки продовжити шкільні традиції попередніх поколінь, а й наповнений її сучасними оригінальними ідеями.

Кiлькiсть переглядiв: 304

Коментарi