12.03.

Опрацюйте п.38 " Природно- заповідний фонд і національна екологічна мережа України", запишіть в зошит стислий конспект, виконайте практичну роботу 10.

13.03.

Опрацюйте п. 39 "Моніторинг навколишнього середовища", запишіть в зошит стислий конспект, проведіть дослідження зміни природи своєї місцевості під впливом діяльності людини, дайте письмову відповідь на запитання ст. 146 ( в кінці сторінки).

19.03: ми з вами закінчили вивчати теми "Ландшафти України" та "Природокористування", тому вам потрібно виконати самостійну роботу за цими темами. Напишіть її, будь ласка, на окремому аркуші в клітинку. Обов'язково запишіть число, самостійна робота, тема, варіант (дівчатка виконують 1 варіант, а хлопчики - 2).

/Files/images/зображення_viber_2020-03-19_14-51-08.jpg

20.03: опрацьовуємо параграф 40 "Кількість населення у світі та Україні", записуємо у зошит число, тему уроку та робимо стислий конспект. Письмово даємо відповіді на запитання 5 та 7 зі сторінки 153. Якщо ви уважно прочитаєте матеріал підручника, то розв'язати географічну задачу 5 вам буде нескладно.

Пропоную переглянути презентацію до цієї теми за посиланням: Презентація з географії на тему "Кількість населення в світі та в Україні. Чинники,що впливають на кількість населення" для 8 класу

https://naurok.com.ua/prezentaciya-z-geografi-na-temu-kilkist-naselennya-v-sviti-ta-v-ukra-ni-chinniki-scho-vplivayut-na-kilkist-naselennya-dlya-8-klasu-16150.html

Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi